عرضه انواع حلوا مسقطی ترنج

شهرستان لارستان از بهترین مراکز تولید و خرید حلوا مسقطی ترنج در ایران است به طوری که مردم کشورمان این محصول غذایی را از سوغاتی های مشهور این شهر می دانند. برای اطلاع از قیمت گز ساده با ما همراه باشید.

تولیدکنندگان حلوا مسقطی ترنج با استفاده از مغزدانه و یا خلال پسته روی این محصول را تزیین و طعم و مزه آن را بهبود می دهند. قیمت گز هشتاد درصد به دلیل درصد بالایی که دارد نسبت به درصدهای پایین تر بالاتر می باشد. استفاده از پودر و خلال پسته در تهیه و تولید انواع محصولات غذایی خصوصاً حلوا مسقطی ترنج می تواند علاوه بر زیبایی و شکل جذابی که به آن محصول می دهد، موجب بهبود طعم و مزه آن گردد، از این رو تولیدکنندگان حلوا مسقطی ترنج نیز از انواع مواد برای بهبود طعم و مزه آن استفاده می کنند.

12

  1. سلام وقت بخیر.نگم‌براتون ازطعمش که فوق العاده خوشمزه هست این مسقطی .بالب ودهن ادم‌بازی میکنه مسقطی بی نظیر ترنج.حرف نداره.تازه ودرجه یک وبینهایت خوش مززززه

  2. حلوا ومسقطی ها ترنج خیلی بامزه ،باکیفیته بچه هام که عاشقش شدندخواستم بپرسم در بسته بندی های بزرگتر هم دارین؟

  3. سلام و خسته نباشید. یاد مسقطی های زمان بچگی افتادم. یادش بخیر چه طعم و مزه ی فوق العاده ای داشتن. تو دو تا رنگ زرد و قهوه ای. هنوز مزه ش زیر زبونمه. حلوا مسقطی ترنج من تا حالا استفاده نکردم ولی خوب مسقطی اسمش روش هست. حلواش هم صد در صد باید خوشمزه و مقوی باشه.جایی نوشته شده این حلوا مسقطی ها از درد مفاصل جلوگیری می کنند .این حلوا باید خیلی انرژی بخش باشه..حتما میخرم و استفاده میکنم چون درد مفاصل هم دارم. هم از طعمش لذت میبرم و هم فایده ای برای بدنم دارد.

  4. سلام، روز خوش
    حلوا مسقطی های ترنج بی نظیر هستند هم از لحاظ مزه و هم از لحاظ کیفیت. درجه یک و عالی واقعا. یکبار امتحان کنید مشتری دایم می شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.